Apie mus

Oficialaus Hårkontroll atstovo Lietuvoje el. parduotuvė

Gražūs plaukai prasideda nuo šaknų!

Plaukai jaučiasi puikiai, kai gauna jiems reikalingų medžiagų – vitaminų ir mineralų. O kai plaukai jaučiasi puikiai, jie yra žvilgantys ir glotnūs.
Švedų sukurta plaukų priežiūros sistema: maisto papildai ir plaukų kosmetika veikia kartu ir visapusiškai stiprina plaukus.

Svarbiausia – šaknys. Plaukų šaknis reikalingomis medžiagomis aprūpina organizme cirkuliuojantis kraujas. Būtent nuo šaknų priklauso ne tik plaukų grožis, bet ir spalva, forma, apimtis. Sveikiems plaukams svarbu, kad šaknys gautų reikalingų vitaminų ir mineralų. Plaukams reikia biotino, cinko, seleno, vario. Harkontroll maisto papilduose taip pat yra kitų reikalingų vitaminų ir mineralų, sorų bei bambuko ekstraktų.

Harkontroll - 20 metų patirtis. Vienas iš TOP pasirinkimų Švedijoje.
HAIR BEAUTY CONCEPT

Kasdienio naudojimo priemonės gražiems ir sveikiems plaukams.
Gražūs plaukai prasideda nuo šaknų, taigi pirmiausia reikia juos stiprinti iš vidaus. Plaukų kosmetika gali veiksmingai prisidėti prie plaukų stiprinimo išorėje. Būtent tokia yra Hair Beauty Concept sistemos idėja – maisto papildų ir plaukų priežiūros priemonių naudojimas kartu.

HARKONTROLL MAN - HAIR GROWING SYSTEM

Hårkontroll Man Hair Growing System – tai specialiai vyrams sukurta trijų žingsnių programa, padedanti stiprinti plaukus.
Sistema apima maisto papildų, šampūno ir serumo naudojimą kartu: šios priemonės papildo viena kitą ir sustiprina poveikį.

Pirkinių krepšelis