Kaip pasirinkti keratino papildus plaukams?

Keratinas – tai natūraliai organizme esantis baltymas, sudarantis didžiąją dalį plaukų ir nagų bei išorinį odos sluoksnį. Jei plaukai ar nagai yra silpni, ploni, linkę lūžinėti, jų kokybę gali pagerinti keratino vartojimas. Tačiau kaip tinkamai pasirinkti keratino papildus?

Keratino baltymas yra svarbi struktūrinė medžiaga žmogaus organizme, tačiau jis nėra natūraliai tirpus, bioaktyvus ar virškinamas. Jei įdėtume plauką į stiklinę vandens, jis neištirptų. Tai iliustruoja, kaip sudėtinga keratinui prasiskverbti į plaukus.

Iki šiol bandyta keratiną išgauti iš gyvulių kanopų, ragų ir plunksnų, tirpdant jas aukštoje temperatūroje. Tačiau tokį keratiną sunkiau pasisavima žmogaus organizmas.

Tik neseniai mokslininkams pavyko išgauti bioaktyvią keratino formą, kurią geba pasisavinti žmogaus plaukai, nagai ir oda. Tai – Cynatine® HNS, patentuota keratino forma. Naujojoje Zelandijoje iš avies vilnos išgaunamas keratinas dėl unikalaus ir patentuoto išgavimo būdo išlieka biologiškai aktyvus, o Cynatine® baltymai savo forma ir funkcijomis yra artimesni natūraliems keratinams, randamiems odoje, plaukuose, naguose ir kituose žmogaus audiniuose.

Šis atradimas tapo tikra revoliucija! Cynatine® HNS gali būti vartojamas oraliai, t.y. geriamų tablečių pavidalu, ir puikiai įsisavinamas žmogaus organizmo. Veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais: stiprina plaukus, padeda atkurti pažeistus plaukus ir stabdo jų slinkimą.

Taigi rinkdamiesi maisto papildus plaukams su keratinu, atidžiai skaitykite sudėtį. Įsiminkite: svarbiausia, kad keratinas būtų biologiškai aktyvus; o Cynatine® HNS – unikalus patentas, kurio veiksmingumas yra įrodytas tyrimais – gali užtikritni maisto papildo kokybę bei efektyvumą. Maisto papildo “Hårkontroll Boost” sudėtis praturtinta Cynatine® HNS keratinu.

Pirkinių krepšelis