Kaip sustiprinti plaukus ir paskatinti jų augimą?

Sveiki, stori ir gražūs plaukai – daugelio siekiamybė. Deja, ne visiems pasiseka tokius turėti. Ar įmanoma paskatinti plaukų augimą? Kaip sustiprinti plonus, lūžinėjančius plaukus?

Viena iš priežasčių, dėl kurios plaukai auga lėtai – reikalingų maisto medžiagų trūkumas.

Visų pirma, svarbu plaukų folikulus aprūpinti maistingomis medžiagomis. Taigi verta pasvarstyti apie maisto papildų vartojimą. Rinkitės specialiai plaukams skirtus papildus, jų sudėtyje ieškokite keratino, biotino, cinko, vario, niacino, B grupės vitaminų. Taip pat svarbu, kad organizmui netrūktų geležies.

Vartokite pakankamai baltymų, jie aprūpina organizmą amino rūgštimis.

Antra, yra įrodyta, kad plaukų augimą skatina galvos masažas. Dažniau šukuokite plaukus – tai paprasčiausias būdas suaktyvinti kraujotaką galvos odoje. Taip pat galite naudoti specialų serumą, stimuliuojantį plaukų folikulus – tiesiog įtrinkite jį į galvos odą ir leiskite veikti.

Įsigykite kokybiškas šukas: geras šepetys valo ir stimuliuoja galvos odą.

Trečias patarimas – rinkitės kokybišką plaukų kosmetiką. Pirkdami šampūną ir kondicionierių, skaitykite produkto sudėtį, rinkitės tik geros sudėties priemones. Svarbu, kad šampūnas nesausintų plaukų, drėkintų galvos odą – tai svarbus plaukų augimo faktorius.

Be to, palepinkite plaukus kauke; stenkitės kuo mažiau žaloti juos iš išorės – atsisakykite plaukų tiesinimo žnyplių, saikingai vartokite plaukų džiovintuvą.

Pirkinių krepšelis