Plaukų slinkimas: kaip nustatyti priežastį? Pataria gydytoja trichologė

Plaukų slinkimas: kaip nustatyti priežastį? Pataria gydytoja trichologė

Plaukų slinkimas gali tapti rimta problema. Kai jų iškrenta išties daug – apie 200 plaukų per dieną – reikia kreiptis į gydytoją. Kaip nustatoma plaukų slinkimo priežastis ir kokie tyrimai atliekami? Atsako gydytoja dermatovenerologė – trichologė Aistė Audickaitė.

 

Kokie tyrimai atliekami, norint nustatyti plaukų slinkimo priežastį?

 

Pacientai dažnai kreipiasi dėl varginančio plaukų slinkimo. Mūsų, kaip gydytojų, tikslas – nustatyti slinkimo priežastį ir paskirti reikiamą gydymą kiekvienam pacientui. Dažnu atveju, atlikus kraujo tyrimus, pastebime pakitusius kraujo rodiklius, mikroelementų trūkumą: vario, cinko, B grupės vitaminų.

 

Koks gydymas skiriamas?

 

Skirdami medikamentinį gydymą, esant geležies trūkumui ar skydliaukės pakitimams, taip pat papildomai skiriame ir subalansuotus papildus plaukams, nes tik tokiu būdu pasiekiamas geriausias efektas.

 

Harkontroll Boost” maisto papildai sudėtyje turi reikiamas medžiagas plaukų sveikatai ir grožiui: varis, cinkas, vitaminai B 3, B 6 skatina plaukų augimą ir mažina slinkimą. Keratinas – plauko struktūrinis baltymas, esantis papilduose, suteikia plaukui lankstumo, žvilgesio ir užtikrina jo tvirtumą, atstato pakitimus. Pacientai pastebi teigiamą efektą ir suintensyvėjusį plaukų augimą bei tankio padidėjimą jau po kelių mėnesių naudojant papildus. Kai kuriais atvejais, taikomas ir medikamentinis gydymas.

 

Kaip prižiūrėti sveikus plaukus, kuomet slinkimas sustabdomas?

 

Plaukų slinkimui nustojus, sveikai plauko struktūrai palaikyti dažnai rekomenduojama naudoti “Harkontroll Original” papildus, turinčius cinko, biotino, folio rūgšties, vitaminų A, C ir E, seleno, amino rūgščių, bambuko ekstrakto, bei kitų tiksliai parinktų medžiagų plaukų sveikatai.

 

Praktikoje pastebime, kad naudojant šiuos plaukams skirtus papildus, plaukų būklė,  lankstumas ženkliai pagerėja, grįžta plaukų žvilgesys.

Pirkinių krepšelis