Ką daryti pastebėjus, kad slenka plaukai? Gydytojos dermatologės patarimai

Ką daryti pastebėjus, kad slenka plaukai? Gydytojos dermatologės patarimai

Nuo ko pradėti, jei pastebėjote, kad ėmė stipriau slinkti plaukai? Pataria gydytoja dermatovenerologė Ilona Sakalauskienė.

 

Kokie galimi problemos sprendimo būdai?

 

Galima atlikti dermatologines procedūras, tokias kaip mezoterapija, PRP ar Dr. Cyj injekcijos. Šios procedūros parenkamos individualiai pagal plaukų būklę, plaukų slinkimo priežastis. Taip pat galite pradėti vartoti maisto papildus, skirtus plaukams. Tai galite daryti ir savarankiškai.

 

Kaip pasirinkti maisto papildus?

 

Labai ilgai ieškojau vitaminų, kurie būtų veiksmingi, tačiau nedirgintų skrandžio, būtų lengvai nuryjami ir gerami nedideliais kiekiais. Būtent dėl pastarųjų priežasčių daugelis pacientų nutraukdavo vitaminų vartojimą anksčiau rekomenduojamo laiko.

 

Dabar galiu drąsiai rekomenduoti skandinavų atradimą plaukams “Harkontroll Boost”, kurio veiksmingumą patvirtino klinikiniai tyrimai, juos išbandžiau ir pati. Papilduose yra 100% tirpūs keratino peptidai su dideliu kiekiu aminorūgšties cisteino, praturtinto siera. Jo poveikį sustiprina sudėtyje esantys B grupės vitaminai, biotinas, cinkas ir varis. Dažnai skubame, pasitenkiname užkandžiais, todėl šių medžiagų negauname su maistu.

 

Ar maisto papildai veiksmingi? Kaip greitai galima tikėtis rezultato?

 

Tyrimų metu nustatyta, kad ištraukiamų plaukų kiekis sumažėja 3 kartus, lyginant su placebo. Geram efektui pasiekti papildą reikia vartoti bent 3 mėnesius.

 

O kokiu atveju reikėtų kreiptis į gydytoją?

 

Jei plaukų slinkimas yra itin gausus, skalpe atsiranda nuplikimo židinių, yra bėrimų ir odoje, rekomenduočiau iš pradžių kreiptis į gydytoją dermatologą dėl detalesnio ištyrimo.

Pirkinių krepšelis