Sveikų plaukų rutina

Sveikų plaukų rutina: ar teisingai prižiūrite plaukus?

Sveikai atrodantys, gražūs, žvilgantys plaukai – nebūtinai tik gamtos dovana, nulemta genetikos. Teisinga plaukų priežiūra taip pat gali prisidėti prie plaukų būklės gerinimo, tačiau ar žinote kaip reikėtų tinkamai prižiūrėti plaukus? Pateikiame keletą patarimų, padėsiančių suformuoti teisingą jūsų plaukų priežiūros rutiną.

Stiprinkite plaukus iš vidaus. Plaukų grožis prasideda nuo šaknų, o jei jie neaprūpinami reikalingais vitaminais ir mineralais, neverta tikėtis, kad plaukai atrodys sveikai. Pasirūpinkite, kad jūsų mityboje netrūktų antioksidantų ir vitaminų A, B6, D ir E, taip pat amino rūgščių. Jei sudėtinga jų gauti su maistu, apsvarstykite maisto papildų vartojimą. Papildų sudėtyje taip pat reikėtų ieškoti keratino, biotino, cinko, vario, niacino – tai plaukams svarbūs elementai. Patogu rinktis specialiai plaukams skirtą maisto papildų kompleksą, pavyzdžiui, švedų gamintojo Hårkontroll papildus plaukams.

Jei pastebėjote, kad plaukai ėmė slinkti, lūžinėti, tapo silpnesni – juos sustiprinti padės trijų mėnesių Hårkontroll Boost maisto papildų  kursas. Boost papildų sudėtyje yra Cynatine® HNS – tai patentuota biologiškai aktyvaus keratino forma, kuri itin gerai įsisavinama, jos efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Pabaigus trijų mėnesių kursą, toliau galima naudoti kasdienai skirtus papildus Hårkontroll Original geros plaukų būklės palaikymui. Tai itin gausios sudėties maisto papildai plaukams, odai bei nagams, praturtinti sorų (su miliacinu), bambuko ekstraktais bei vitaminų ir mineralų kompleksu. Sudėtyje esantys vitaminai ir mineralai sąveikauja tarpusavyje ir sustiprina vienas kito poveikį.

Pasirinkite tinkamas išorines plaukų priežiūros priemones. Žinoma, plaukų stiprinimas iš vidaus – dar ne viskas. Ne mažiau svarbu ir tai, kaip priežiūrite juos iš išorės. Optimalu galvą plauti 2-3 kartus per savaitę. Per dažnas plovimas gali pernelyg išsausinti galvos odą. Kruopščiai rinkitės išorines priežiūros priemones, skaitykite jų sudėtis, venkite sulfatų. Šampūną ir kondicionierių reikėtų naudoti kaskart plaunant galvą – kondicionierius švelnina, apsaugo plaukus nuo vėlimosi. Kondicionierių tepkite ne ant šaknų, o ant plaukų galų. Kartą per savaitę palepinkite plaukus drėkinančia kauke. Puiku, jei šampūnas, kondicionierius ir kaukė yra vieno gamintojo linijos, tuomet priemonės efektyviai sąveikauja tarpusavyje ir papildo viena kitą. Ieškokite drėkinančių, maitinančių, apsaugančių priemonių. Švedų gamintojo Hårkontroll šampūno ir kondicionieriaus veikliosios medžiagos ksilitolis, pantenolis (vitaminas B5), alantoinas drėkina, minkština plaukus, suteikia jiems blizgesio bei palaiko sveiką galvos odos mikroflorą. Intensyvaus poveikio drėkinanti plaukų kaukė Harkontroll yra praturtinta argano, ricinos ir sviestmedžio aliejumi, ši priemonė plaukams suteikia švelnumo ir spindesio, minkština plauko išorinį sluoksnį, apsaugo nuo galiukų išsišakojimo.

Masažuokite galvos odą. Investuokite į kokybišką plaukų šepetį, kuris ne tik nepažeis drėgnų plaukų, bet ir atliks galvos masažo funkciją. Taip suaktyvinsite kraujotaką ir paskatinsite plaukų augimą. Masažą galima atlikti ir rankomis. Taip pat tam galima naudoti papildomą priemonę, pavyzdžiui, Hårkontroll plaukų augimą skatinantį serumą su RootPrepTM kliniškai patvirtintu RedensylTM ir CapilmaxTM kompleksų deriniu. Jis stimuliuoja plaukų folikulus, paskatina augimą, padeda plaukui sustiprėti ir užtikrina galvos odos bei plaukų drėkinimą.

Saugokite plaukus nuo išorinių žalojančių veiksnių. Pasirūpinkite apsauga nuo intensyvios saulės, šalčio bei karštų plaukų džiovinimo ir formavimo prietaisų. Tam naudokite Hårkontroll purškiamą kondicionierių su hidrolizuotu kolagenu, argano, ricinų ir sviestmedžių aliejumi, pantenoliu (vitaminas B5), alantoinu bei glicerinu. Jis ne tik padės apsaugoti plaukus nuo žalingų išorinių veiksnių, bet ir drėkins bei atkurs plaukų blizgesį tarp plovimų. Be to, jei plaukai yra linkę elektrintis, ši priemonė sumažins jų statinį krūvį.

Suformuokite gerus plaukų priežiūros įpročius ir netrukus pastebėsite, kaip puikiai atrodo jūsų plaukai! Plaukų priežiūros rutinoje svarbiausia – pastovumas ir tęstinumas. Pokyčiai neįvyksta pernakt, bet ilgainiui pastangos tikrai atsipirks. Viskas dėl jūsų sveikai žvilgančių plaukų!

Pirkinių krepšelis